Articles

UND Roster

przegląd: Pseudonim „Mike” … spędził ostatnie dwa sezony jako kapitan drużyny, służąc jako wokalny lider na i poza parkietem dla walczących Irlandczyków … płynnie wtopił się w skład wyjściowy w latach 2014-15 i pojawił się jako jeden z najlepszych strzelców W ACC podczas ostatnich trzech lat … charyzmatyczny zawodnik, który był niesamowicie dopasowany do systemu Notre Dame … przyjął wyzwanie gry w dużych meczach … utalentowany zawodnik backcourtu z wyjątkowym IQ koszykówki … miał ogromny zasięg i skuteczność z jej trzypunktowym strzałem … instynktowny przechodzień, który dobrze widział kort … solidny doświadczenie w Notre Dame było korzystne dla młodszych walczących irlandzkich graczy, szczególnie jej siostry, Marina, z którą grała w sezonie 2015-16 (pierwsza siostrzana kombinacja, która zagrała w programie Koszykówki Kobiet Notre Dame w tym samym sezonie od czasu Carol I Maggie Lally w latach 1978-79).

: Zajmuje trzecie miejsce w historii szkoły dla kariery trzypunktowe field goals attempted (576) … zajmuje czwarte miejsce w programie annals dla kariery trzypunktowe field goals made ( 228-najwięcej przez ukończenie Walki Irlandzki zawodnik od Alicia Ratay zakończył z rekordem szkoły 262 treys z 1999-2003) … zajmuje szóste miejsce w historii Notre Dame dla career games played (142) … zajmuje siódme miejsce w historii szkoły dla kariery trzypunktowy field-goal procent (.396) … tylko walcząc irlandzki zawodnik zrobić 60 trzy punkty w trzech sezonach i jeden z dwóch (wraz z Ratay) zrobić 70 trzy punkty w dwóch sezonach, rankingu trzecim, szóstym i dziewiątym na Notre Dame jeden sezon trzy punkty field goals chart (75 w 2014-15; 72 W 2013-14; 64 w 2015-16) … zajmuje trzecie, szóste i dziesiąte miejsce na liście szkół jeden sezon trzy punkty field goal prób (186 w 2014-15; 171 w 2013-14; 160 w 2015-16) … zajmuje 10.miejsce w rankingu trzypunktowego programu (.421 w latach 2013-2014).

: Kapitan drużyny (pierwszy Dwukrotny walczący kapitan Irlandii od czasów Brittany Mallory w latach 2010-11 i 2011-12) … rozpoczął wszystkie 39 meczów (jeden z trzech zawodników, którzy tworzyli skład na każdy konkurs), średnio 6,8 punktu i wysokie w karierze 2,4 asysty na mecz … zdobył w podwójnych liczbach osiem razy … zajął szóste miejsce w ACC w trzypunktowym procencie (.400) i 13 miejsce w trójskoku na mecz (1,8) w rozgrywkach ligowych, był ósmy w ACC w trójskoku (.379) i dziewiąte w trzech rzutach na mecz (2.1) … miał sześć asyst w meczu otwarcia sezonu z Bucknellem … zdobył osiem punktów, w tym parę trzech punktów w pierwszej połowie, w zwycięstwie drogowym w South Dakota State … zdobył 13 punktów (5-8 FG, 3-5 3FG) w meczu Junkanoo Jam opener vs.Denver … zanotował 10 punktów w meczu o tytuł Junkanoo Jam vs. UCLA … zdobył 11 punktów (4-5 FG, 3-4 3FG), dodając cztery asysty i dwa przechwyty przy No. 1 UConn … uzbierał 15 punktów (4-7 3FG), osiem asyst (wszystkie w pierwszej połowie) i trzy najlepsze w sezonie zwycięstwa w TCU … zebrał 10 punktów i cztery asysty w Saint Joseph ’ s … miał pięć asyst w zwycięstwie vs. nr 18/15 Tennessee … blitzed No. RV / 24 Syracuse za wysokie wyniki w karierze-Wiązanie 20 punktów przy jednoczesnym wyrównaniu rekordu areny z sześcioma 3FG (na 10 próbach) i dodaniu sześciu asyst-czwarty trey nocy z 1:25 lewo w drugiej kwarcie był 200th w jej karierze (czwarty zawodnik Notre Dame, aby osiągnąć ten kamień milowy) … dished gry-high sześć asyst w Georgia Tech … przyczynił się do trzypunktowy baraż w drodze zwycięstwo w No. 12/9 Florida State z 9 punktów (3-7 3FG) … zdobył 11 punktów (3-7 3FG) w zwycięstwie nad Clemson … chipped w 11 punktów (3-7 3FG) w turnieju ACC ćwierćfinał zwycięstwo nad Duke … miał sześć punktów i sześć asyst w NCAA Championship zwycięstwo w pierwszej rundzie Karolina Północna a&T.

: Kapitan drużyny … wystąpił we wszystkich 39 meczach, startując 38 razy, przy średniej 7,2 punktu i Wysokiej w karierze 2,4 asysty na mecz … zajął trzecie miejsce w ACC w trzypunktowym procencie (.403) i ósme w trzech pointers wykonane na mecz (1.9) … na liście Notre Dame single-season za trzy pointers wykonane (75) I attempted (186) … miał 15 gier z co najmniej trzy trzy pointers, w tym sześć z co najmniej cztery Triple … podczas konferencji gry, na 15 miejscu w ACC w trzech pointers wykonane na mecz (1.7) … nabbed career-high Six zbiórek i dished out game-best Six assists against Chattanooga … zarejestrowany pierwszy w karierze „5-5-5” gra przeciwko Holy Cross z 11 punktów, career high-Wiązanie siedem asyst (bez obrotów) i pięć zbiórek, wszystko w zaledwie 19 minut … spadł w cztery trzy punkty i zakończył się 12 punktów przeciwko Quinnipiac … poszedł 5-for-7 z zakresu trzech punktów i zdobył 17 punktów podczas rejestracji zespół-high cztery asysty przeciwko Kansas … zdobył 11 punktów i dished się trzy asysty przeciw nie 15/10 Maryland … zebrał sześć asyst przeciwko Michigan … zdobył 11 punktów, dzięki czemu wszystkie trzy z jej drugiej połowy trzypunktowe próby, w UCLA … Zakopane cztery trzy punkty w No. 21/22 Syracuse, aby zakończyć z 12 punktów, aby przejść wraz z czterech zbiórek … podliczył 11 punktów (3-6 3FG) przeciwko Boston College … zdobył dziewięć punktów (3-7 3FG), w tym clinching trzy punkty z 2:41 pozostały w key ACC road zwycięstwo w No. 12/10 North Carolina … Irlandczyk idzie w wire-to-wire zwycięstwo nad nr 5/6 Tennessee z parą trzech punktów w otwarciu 3:02 … zebrał osiem punktów, cztery asysty (bez obrotów) i dwa kradnie przeciwko Georgia Tech … rozdał sześć asyst (jeden obrót) w Clemson … wybuchł dla kariery-high 20 punktów (career high-Wiązanie 6-for-9 na trzy punkty) i dodał grę-najlepsze pięć asyst w wygranej w Boston College-wykonane pięć potrójne w pierwszej połowie, Większość dla gracza ND w jednej połowie od listopada. 29, 2008 (Kellie Watson-pierwsza połowa vs. Michigan State) … 7/6 Stanu Floryda … zdobył dziewięć punktów i chwycił cztery zbiórki w NCAA w pierwszej rundzie wygranej nad Montana … miał game-high 19 punktów (5-7 3FG) w NCAA w drugiej rundzie wygranej nad DePaul; pięć treys były czwarte-najwięcej przez gracza ND w NCAA Tourney gry (najwięcej od Brittany Mallory ’ s six triples vs. Oklahoma w 2011 Sweet 16) … kontynuowana gorąca passa z 14 punktów ( 5-6 FG, 4-4 3FG) w pierwszej połowie NCAA Elite Eight zwycięstwo nad No. 5/6 Baylor; trzypunktowy procent był najlepszy w historii przez ND gracza w NCAA tournament game … w sumie pięć punktów z gry wzloty w asystach ( 5) i kradnie (3) w NCAA Final Four zwycięstwo nad No. 3/4 South Carolina … zdobył dziewięć punktów na idealne 3-for-3 z linii trzech punktów w NCAA TITLE game przeciwko No. 1 UConn … strzał oszałamiający . 750 z linii trzypunktowej (15 na 20) w mistrzostwach NCAA w 2015, piąty najwyższy łączny trzypunktowy procent przez jednego zawodnika w jednym turnieju w historii NCAA postseason.

: Zagrał we wszystkich 38 meczach, w tym w pierwszym starcie w karierze (Styczeń. 23 vs. Miami) … średnia kariera-wysokie 8,6 punktu, 2,2 asysty i 1,3 zbiórki na mecz … zajmuje czwarte miejsce w ACC w trzypunktowym procencie (.421) i 11 miejsce w trzech punktach (1,9) … zdobył 17 najlepszych gier w karierze z dwucyfrowym wynikiem … w tym czasie zajmował czwarte (obecnie piąte) miejsce na liście trzech punktów w jednym sezonie (72), piąte (obecnie szóste) na liście prób z trzema punktami w jednym sezonie (171) i ósme (obecnie dziewiąte) w szkolnej tabeli z trzema punktami w jednym sezonie (.421) … wykonał wiele rzutów za trzy punkty w 23 meczach, w tym siedem meczów z co najmniej czterema potrójnymi … ustanowił kilka rekordów kariery w otwierającym sezon meczu z UNC Wilmington, w tym nowe rekordy osobiste za punkty (19), gole strzelone (7), próby bramkowe (13), rzuty wolne (4-remisowe), próby rzutów wolnych (5) i minuty rozegrane (27) … miał również sześć asyst, jeden Najwyższy w karierze … miał 11 punktów i cztery asysty przeciwko Valparaiso … podliczony trzeci podwójny wysiłek punktacji z sezon w Penn, łącznie 13 punktów (5-9 FG, 2-3 3FG) … zebrał 12 punktów (5-8 FG, 2-3 3FG) i trzy pomaga w zwycięstwie nad Duquesne … cenny wkład w nie 10/11 Penn State z dziewięciu punktów, w tym osiem z rzędu (skoczek, back-to-back 3FG) w ciągu dwóch minut span w drugiej połowie, gdy PSU zamknął się w ciągu 10 punktów w połowie okresu … zremisował kariery wysokie z siedmiu asyst i ustawić kariery wysokie z czterech kradzieży przeciwko UCLA … dodano osiem punktów i dwie deski … miał dzień kariery zza łuku w Michigan (4-8 3FG), aby podkreślić piąty dwucyfrowy wysiłek punktacji sezonu … zakończył się 14 punktów, trzy asysty i Kariery wysokie dwa bloki … śmiertelnie dokładne przeciwko Central Michigan, zdobywając 17 punktów (6-8 FG, 4-5 3FG) … zremisował wysoka kariera w trzech pointers wykonane i minuty grał (27) … dodano sześć asyst i dwa kradnie … blistered nets dla 18 punktów (6-9 FG, 5-6 3FG) przeciwko Boston College … pięć trzy pointers były wysokie kariery i jeden poza rekord areny … odwrócił się w kolejnym śmiertelnym występem zza łuku w Pittsburghu, idąc 4-for – 5 z trzech do końca z 13 punktów (4-6 FG) i pięć asyst (jeden obrót) … przerywane ND comeback zwycięstwo w No. 11/10 Tennessee, wbijając parę trzech punktów w odstępie 29 sekund w połowie drugiej połowy … zakończył z 15 punktami (5-10 FG, 3-7 3FG, 2-2 FT), trzema asystami i dwiema zbiórkami … dostał startowy nod vs.Miami w miejsce kontuzjowanego Jewell Loyd, łącznie 10 punktów, trzy asysty i dwa kradzieże w karierze-high 29 minut … powrócił do roli rezerwowego w nr 8/6 Maryland i zdobył 13 punktów (4-7FG, 3-6 3FG, 2-2 FT), w tym krytyczne trzy punkty z 3:18 lewo, aby dać ND cztery punkty przewagi … spadła w ośmiu punktach (3-6 FG, 2-5 3FG) na nie. 3 Duke … strzelał wcześnie i często przeciwko Syracuse, kończąc z 18 punktami (career-high 6-of-14 3FG), w tym flurry Trzech potrójnych w rozpiętości 1:09 w pierwszej połowie … sześć 3FG zremisował Purcell Pavilion rekord, podczas gdy 14 prób 3FG były po jednym zarówno rekordy szkoły i areny … spadł w 10 punktów i chwycił trzy zbiórki przeciwko Georgia Tech … miał sezon High-Wiązanie cztery zbiórki przeciwko No. 14/11 North Carolina … canned 4-of-6 three-pointers (12 punktów) i dished out four assists in ACC quarterfinal win over Florida State … chalked up 10 points (4-6 FG, 2-3 3FG) in ACC półfinał victory over No. 14/17 North Carolina State … contributed seven points (2-5 3FG) in ACC title game win over No. 10 Duke … led way with game-high 16 points (6-7 FG, 4-5 3FG) in NCAA first-zwycięstwo rundy nad Robertem Morrisem — najlepszym strzelcem turnieju NCAA od 2001 roku (Ruth Riley – 6-6 vs. Alcorn State) … Nr 1 Connecticut, tonąca para trzech punktów w drodze do mety z 10 punktami.

2013 EUROPEAN TOUR: zagrał we wszystkich trzech meczach (startując dwukrotnie) i zajął trzecie miejsce w drużynie po 12,3 punktu na mecz .474 clip from the three-point line (9-of-19) … shredded Barking Abbey for game-high 24 points (9-18 FG, 6-12 3FG) and seven rebounds in tour-opening win … chalked up 10 points and game-best four steals in first of two wins over French All-Star Team.

sezon pierwszoroczniaków (2012-13): wystąpił w 30 meczach w swoim debiutanckim sezonie, średnio 3.0 punktów i 1.3 asysty na mecz i punktacja w podwójnych liczbach trzy razy … spadł w 10 punktów ( 2-6 3FG) i dodał trzy asysty w debiucie w college ’ u, zwycięstwo w home-opening nad UMass … wysłał pięć asyst i cztery zbiórki w 24 minuty przeciwko Mercer …wyszedł z ławki, aby wywiercić trzy punkty w pierwszej połowie akcji w Central Michigan … opuścił cztery mecze po kontuzji kostki w praktyce Dec. 6 … wrócił z kontuzji, by w 13 minutach akcji przybić trójkę przeciwko 11 Purdue ’ owi … miał najbardziej produktywną grę w młodej karierze przeciwko Saint Francis (Pa.18 punktów (6-12 FG, 2-4 3FG, 4-4 FT) i 7 najlepszych asyst (jeden obrót) w ciągu 22 minut … zrobiła splash w swoim debiucie na wielkim Wschodzie w Connecticut, zdobywając 11 punktów (3-4 3FG), w tym dwa Trey w pierwszej połowie, gdy Irlandka zbudowała dziewięciopunktową przewagę na drodze do pierwszej w historii wygranej drogowej nad najwyżej sklasyfikowaną przeciwniczką …zdobyła trzy punkty w 11 minut wygranej w dogrywce na South Florida, dzięki czemu gra-rzut wolny z 6.1 sekund dogrywki … miał trzy punkty i dwie asysty w Pittsburghu … podbił osiem punktów, pięć zbiórek w sezonie i cztery asysty przeciwko Providence …puszkował parę trzech punktów w pierwszej połowie pod numerem 9 Tennessee, kończąc z sześcioma punktami w dziewięciu minutach, gdy Irlandczyk zdobył pierwsze w historii zwycięstwo drogowe nad Lady Vols … zdobył pięć punktów, rozdał dwie asysty i dodał dwa kradzieże w 16 minut przeciwko No. 10/11 Louisville … zdobył sześć punktów i chwycił trzy zbiórki w 12 minut w Marquette … wręczył cztery asysty w Providence, zbierając trzy zbiórki i dwa punkty … widział czas we wszystkich pięciu konkursach mistrzostw NCAA dla Notre Dame, rejestrując pojedyncze asysty w pierwszej rundzie (Tennessee-Martin)i Sweet 16 (Kansas) zwycięstwa.

liceum: ukończyła Manasquan High School w Manasquan, New Jersey, gdzie była trenowana przez Felixa Romero, po spędzeniu pierwszego sezonu w St. John Vianney High School w Holmdel, New Jersey … łączne średnie statystyczne na mecz kariery (obie szkoły) z 19,8 punktów i 4,9 asysty … zdobyła 2123 punkty w swojej karierze przygotowawczej, zajmując czwarte miejsce w historii wśród graczy z konferencji Shore, i czyniąc ją pierwszym strzelcem 2000 punktów z brzegu od 1993 roku, kiedy Christie Pearce (Rampone) osiągnęła ten kamień milowy dla Point Pleasant Boro, zanim zdecydowała się poświęcić swoją energię w pełnym wymiarze czasu na piłkę nożną (Rampone miała ponad 250 capsów z 1993 roku). USA W 2004, 2008 i 2012) … średnia statystyczna na mecz w trzech sezonach w Manasquan z 22,4 punktu, 8,2 zbiórki i 4,9 asysty … przewodziła konferencji Shore w punktacji zarówno jako drugi i junior … jako senior w 2011-12, średnio 17,0 ppg., 6.2 rpg., 5,4 apg. i 2,8 dział samobieżnych., prowadząc Manasquana do rekordu 32-2, Nie 17 Krajowy ranking w finale USA Today Super 25 poll, New Jersey State Interscholastic Athletic Association (Njsiaa) Grupa III tytuł Stanowy i Njsiaa Tournament of Champions crown (we wszystkich grupach/klasach) … stał się jednym z niewielu zawodników New Jersey girls kiedykolwiek wygrać dwa tytuły Tournament of Champions w różnych szkołach … miał trzy 20-punktowe wyjścia w turnieju stanowym i ograniczone przez 26-punktowy występ w finale Tournament of Champions przeciwko Gill St.Bernard’ s … jako junior w 2010-11, uśrednione 23,4 PPG., 9.0 rpg., 5,9 apg. i 3,8 dział samobieżnych., strącając 42 trójskok i .883 z linii rzutów wolnych … jako drugi zawodnik w latach 2009-2010, średnio 26,9 pkt., 9.5 rpg. i 3,4 apg. z .821 procent rzutów wolnych … rozegrała swój pierwszy sezon (2008-09) w St.John Vianney, średnio 12,0 ppg. i 5,0 apg., pomagając drużynie wygrać Njsiaa Tournament of Champions … również błyszczał na torze AAU, grając dla New Jersey Demons i trenera Richa Leary … program wygrał cztery turnieje AAU na poziomie stanowym i zajął drugie miejsce latem 2011 roku.

PREP NAGRODY / WYRÓŻNIENIA: 2012 McDonald’ s and Women 's Basketball Coaches Association (WBCA) High School All-America selection … zajął drugie miejsce w Powerade Jam Fest Girls’ 3-Point Shootout na McDonald ’ s High School All-America Game w Chicago, przegrywając w finale 17-16 … 2012 Gatorade New Jersey High School Player of the Year … 2012 ESPN Hoopgurlz Eastern All-Star Team … dwukrotny All-Star selection (pierwszy zespół w 2012, drugi zespół w 2011) … dwukrotny all-Star Team (pierwszy zespół w 2012, drugi zespół w 2012) … metro (Tri-State) … brak linkowań w Metro (Tri-State) … linkowane po przekierowaniu w liga polska w Piłce Nożnej (2011, 2012) … linkowane po przekierowaniu w liga polska w Piłce Nożnej wybór roku w 2012 przez Newark Star-Ledger, MSG Varsity i Asbury Park Press, oprócz Coast Star … 2010 Newark Star-Ledger drugi rok … czterokrotny all-region choice (2009-12) … czterokrotny all-conference selection (2009-12) … dokonał All-star teams w dwóch turniejach AAU latem 2011 (U. S. Junior Nationals w Waszyngtonie, D. C.”Best of the Summer 2011″ … 20 miejsce w rankingu Blue Star Basketball … 33 miejsce w rankingu ESPN Hoopgurlz … 36 miejsce w rankingu All-Star Girls Report … 76 miejsce w rankingu Collegiate Girls Basketball Report.

zawody międzynarodowe: członek reprezentacji USA w koszykówce do lat 18 w 2012 roku, która wygrała 5-0 i zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Ameryki U18 W Gurabo w Portoryko … wystąpił we wszystkich pięciu meczach ( czterokrotnie), zdobywając średnio 12,8 punktu, 4,8 asysty i 4,0 zbiórek na mecz .500 procent trzypunktowy (16-z-32) i .489 ogólny odsetek bramek (23-z-47) podczas strzelania w podwójnych liczbach cztery razy, w tym 14 punktów w meczu o złoty medal przeciwko Brazylii (3 3FG w biegu 19-0, który usunął wczesny deficyt 11-punktowy) … poprowadził wszystkich graczy w ośmioosobowym turnieju w asystach, wskaźniku asyst do obrotu (2,67) i trzech punktach na mecz (3,2) … opieczętowane nazwisko na wszystkich rekordach USA w koszykówce U18, ustanawiając nowy rekord gry pojedynczej z 10 asystami w wygranej nad Dominikaną, a także Wiązanie kolejnego rekordu U18 z an .833 trzypunktowy procent (5-z-6) w zwycięstwie nad Kolumbią … również zremisował drugi najlepszy turniej – średnia asyst (4,8) i trzypunktowy procent (.500) przez amerykańskiego koszykarza.

DANE OSOBOWE: Nazwisko wymawia się MAY-bree … córka Patti i Roya Mabreya … druga z pięciorga rodzeństwa … młodsza siostra, Marina, obecnie jest członkinią żeńskiej drużyny koszykarskiej Notre Dame, z parą przebierającą się jako koleżanki z college ’ u w sezonie 2015-16 (trzecia siostrzana kombinacja do gry w Notre Dame, a pierwsza w tym samym sezonie od czasu Carol I Maggie Lally podczas pierwszych dwóch sezonów programu w 1977-78 i 1978-79 — Sheila i Sara Liebscher są drugą siostrzaną kombinacją do gry w Notre Dame. dla walczących Irlandczyków (Sheila z Lat 1979-81 i Sara z lat 1987-91) … starszy brat, Roy grał w koszykówkę w latach 2011-15 w Saint Anselm College w Manchesterze, New Hampshire … wśród 10 mieszkańców New Jersey, aby dołączyć do programu Koszykówki Kobiet Notre Dame, i pierwszy od prawie dwóch dekad (Walcząca Irlandzka Gwardia All-America/rdzenna Karen Robinson grała w latach 1987-91, a następnie produkt Keyport Audrey Gomez w latach 1991-93) … utalentowana kucharka (uznana za kucharza miesiąca w swojej szkole średniej) … ukończy w maju 2016 studia w Notre Dame ’ s College of Arts and Letters ze swoim bachelorem. studia na kierunku film, telewizja i Teatr (studia telewizyjne) … spędził ostatnie dwa sezony jako reprezentant drużyny w Notre Dame Student-Athlete Advisory Council (SAAC) … zdobył certyfikat Zasługi za udział w Akademii przywództwa Rosenthal w Notre Dame w latach 2014-15 … niektórzy inni irlandzcy zawodnicy, którzy nosili numer 23, to Melissa Lechlitner i Stacy Fields, podczas gdy obecny asystent trenera / koordynator rekrutacji Niele Ivey nosił numer jako pierwszoroczniak (1996-97).